کابینت چوبی مدرن – سادگی و جذابیت طرح های مدرن در کابینت های چوبی

0
557
کابینت چوبی مدرن – سادگی و جذابیت طرح های مدرن در کابینت های چوبی
کابینت چوبی مدرن – سادگی و جذابیت طرح های مدرن در کابینت های چوبی

کابینت چوبی همیشه نمادی از کابینت های با طرح کلاسیک بوده. اما آیا میشه کابینت چوبی مدرن هم طراحی کرد؟ پاسخ مثبته! در اینجا تصاویر زیبایی از کابینت های چوبی مدرن رو با هم مشاهده می‌کنیم.

ضمناً تفاوت های طراح های مدرن و کلاسیک رو میتونین در مقاله مطالعه کنین.

کابینت چوبی مدرن 1

رنگ کابینت چوبی مدرن

برای انتخاب یک مدل کابینت چوبی جدید و عالی بهتره در درجه اول رنگ خوبی براش انتخاب کنید. امروزه انواع کابینت چوبی کلاسیک رو با رنگ‌های خیلی جذابی تولید می کنن؛ یک رنگ گرم انتخاب کنید.

کابینت چوبی مدرن 2

طیف‌های رنگ قهوه‌ای همیشه می تونن یکی از گزینه‌ها باشن. از اونجایی که نه خیلی روشن هستن و نه خیلی تیره، خیلی به چشم میان و ترکیب خونه رو حفظ می کنن.

کابینت چوبی مدرن 3

باید رنگی انتخاب کنید که بتونید خیلی راحت اون رو با وسایل خونه ست کنید. کاشی پشت کابینت و رنگ کف آشپزخانه دو تا گزینه مهم برای ست کردن رنگ کابینت هستن.

کابینت چوبی مدرن 4

تو انتخاب رنگ‌های جزئیات آشپزخانه هم دقت کنید. دستگیره‌ها حتماً باید تو این انتخاب رنگ در نظر گرفته بشن. یادتون باشه چشم‌های آدما به چیزای جزئی خیلی بیشتر حساس هستن. رنگ سنگ اوپن هم تو انتخاب کابینت چوبی مدرن خیلی مهمه.

کابینت چوبی مدرن 5

اگه از رنگ تیره برای انتخاب کابینت چوبی مدرن خودتون استفاده می کنید، می تونید با ایجاد یکم تضاد رنگی با سایر اقلام و المان‌های آشپزخانه، زیبایی آشپزخانه را چند برابر کنید. ضمناً طرح بالا کاملاً مدرن نیست و بیشتر جزء دسته طرح های کلاسیک محسوب میشه.

کابینت چوبی مدرن 6

طرح کابینت چوبی جدید

انتخاب طرح کابینت چوبی مدرن هم خیلی مهمه. اگه درست انتخاب نکنید هم پشیمونی به بار می آره و هم اینکه اگه با کابینت‌های دوستاتون مقایسه کنید ممکنه دلتون بخواد عوضشون کنید!

کابینت چوبی مدرن 7

انتخاب طرح‌های ساده که خیلی هم شلوغ نباشن می تونه بهترین گزینه برای کابینت چوبی جدید باشه. طرح‌های شلوغ هم چشم‌ها رو خسته می کنن و هم بعد از یه مدت دیگه اون جذابیت اولیه رو ندارن.

کابینت چوبی مدرن 8

تو انتخاب طرح کابینت چوبی قدیمی و یا جدید باید دو تا گزینه رو در نظر بگیرید. یکی طرح کلی کابینت چوبی مدرنِ، یکی هم طرح جزئی و ریز چوب کابینت.

کابینت چوبی مدرن 9

اگه آشپزخانه پرنوری دارید می تونید با انتخاب یه طرح کابینت چوبی کلاسیک عالی هم نور آشپزخانه رو چند برابر کنین و هم کابینتتون بیشتر تو چشم میاد.

کابینت چوبی مدرن 10

خیلی‌ها دوست دارن رنگ و طرح کابینت چوبی مدرن خونه رو جدا از هم انتخاب کنن. اما خیلی از طرح‌ها با رنگ‌های تیره و یا روشن خوب نمی شن؛ حتماً رنگ و طرح رو همزمان با هم در نظر بگیرید.

کابینت چوبی مدرن 11

یک نمونه دیگه از سبک کابینت چوبی مدرن.

کابینت چوبی مدرن 12

مات و تیره بودن یا شفاف و درخشان بودن رو هم باید موقع انتخاب کابینت چوبی مدرن جدید مد نظر قرار بدید. این رنگ‌ها با نور آشپزخانه دکور مختلفی براتون ایجاد می کنن. قیمت کابینت چوبی معمولا بالاست اما خیلی از طرح‌ها هستن که با اینکه قیمت کمتری دارن اما جذابیتشون برا همیشه موندگاره.

کابینت چوبی مدرن 13

هارمونی کابینت چوبی جدید با دکوراسیون خانه

یادتون باشه که آشپزخانه هم یکی از اجزای خونه شما است. نباید اون رو جدا از بقیه خونه بدونید و لازمه بین طرح و رنگ کابینت چوبی مدرن آشپزخانه با بقیه اجزا هارمونی ایجاد کنید. حتی المان‌های خیلی کوچیک هم می تونن تو ایجاد این هارمونی استفاده بشن.

کابینت چوبی مدرن 14

رنگ وسایل آشپزخانه رو هم می تونید با یکم دقت طوری انتخاب کنید که هم ست بشن و هم همدیگرو خیلی واضح‌تر و بهتر نشون بدن. رنگ‌های زیادی هستن که با همدیگه خیلی جذاب‌تر دیده می شن.

کابینت چوبی مدرن 15

برای ایجاد هارمونی کابینت چوبی مدرن آشپزخانه با بقیه اجزای خونه می تونید تو انتخاب طرح هم دقت کنید. اگه تو خونه وسایل و دیوارهای گرد دارید، کابینت چوبی مدرن خونه تون رو می تونید از طرح‌های گرد انتخاب کنید.

کابینت چوبی مدرن 16

اگه بخواهیم یه نصیحت خیلی کوچیک در موقع انتخاب کابینت چوبی جدید آشپزخانه بهتون بکنیم، اینه که سعی کنید همون چیزی رو انتخاب کنید که دلتون می‌خواد! بعضی وقت‌ها رنگ‌های روشن و یا شاد هم می تونن یک انتخاب خیلی عالی برای شما باشن.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید