فعلاً نمیخوام کابینت‌ بسازم ولی میخوام اطلاعاتم به روز باشه

1
1930
فعلاً نمیخوام کابینت‌ بسازم ولی میخوام اطلاعاتم به روز باشه
فعلاً نمیخوام کابینت‌ بسازم ولی میخوام اطلاعاتم به روز باشه

تو خیلی دور اندیش و باحالی. احتمالاً خیلی بهتر از اکثر کسانی که با عجله و بدون اطلاعات کافی سفارش کابینت و کمدشون رو میدن عمل خواهی کرد. در ادامه با یک سیستم جدید آشنا میشی که کاری میکنه اطلاعاتت تا زمانی که تصمیم قطعی برای سفارش بگیری به روز باشه.

تا چند ماه آینده به روز باش – سیستم ضد شوک قیمت

اما تو که میخوای در آینده کابینت ات رو سفارش بدی، آیا نمیترسی ناگهان قیمت‌ها سر به فلک بکشه و چند برابر بشه؟؟ مثل زمانی که دلار قیمتش خیلی زیاد شد!! ممکنه مثلاً بخوای کابینت ات رو 12 ماه دیگه سفارش بدی، درحالیکه ناگهان از ماه دهم، قیمت‌ها رو به افزایش میذاره. طبیعیه که این نگرانی رو داشته باشی. بدتر از همه اینکه شاید بتونی توی همون ماه دهم و قبل از اوج گرفتن قیمت‌ها، سفارش بدی و از آسیب درامان باقی بمونی، اما زمانی متوجه شدی که کار از کار گذشته.

آیا راه حلی هست؟ بله هست… راه حل اینه که به صورت دوره ای از قیمت‌ها باخبر باشی. و یا کسی باشه که بهت قبل از افزایش قیمت‌ها، خبر بده. این یکی از خدمت‌هایی است که «سلام ساختمان» به کاربرهاش ارائه میده و تو میتونی از هر جهت رایگان ازش استفاده کنی:

از قیمت آینده باخبرم کن

این یک اطلاع رسانیِ ضد شوکه! یعنی خیلی آسون قیمت‌های کابینت و کمد رو هر هفته یا هر ماه، به انتخاب خودت، بهت پیامک میکنه. موقعی که بازار داره وارد شوک‌های قیمتی میشه هم سعی میکنه جلو جلو از افزایش احتمالیِ قیمت بهت خبر بده. اینجوری میتونی توی ارزونی تصمیم نهایی رو بگیری نه در اوج گرونی‌ها.

از قیمت آینده شوک های بازار باخبرم کن

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید