23 طراحی داخلی فوق العاده از لاکچری ترین رستوران های دنیا

0
250
23 طراحی داخلی فوق العاده از لاکچری ترین رستوران های دنیا
23 طراحی داخلی فوق العاده از لاکچری ترین رستوران های دنیا

تا به حال شده وقتی در یک رستوران نشستین و مشغول غذا خوردن هستین به فضای داخلی اون توجه کنین؟ دکوراسیون داخلی رستوران‌ها تأثیر بسیار زیادی روی جذب مشتری برای اون ها دارن. البته که حرف اول رو کیفیت غذایی که قراره در یک رستوران بخورید می‌زنه! اما خب یک رستوران‌دار نباید از دکوراسیون داخلی رستوران هم غافل بشه. یادتون باشه که علاوه بر غذا، فضایی که مشتری داخل اون نشسته هم برای همیشه در ذهن مشتری می‌مونه. به همین دلیل هست که طراحی دکوراسیون رستوران لوکس، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی هست که در بحث رستوران‌داری باید بهش توجه بشه. آنچه که ما اینجا قراره بهش بپردازیم، نشان دادن بهترین نمونه‌ها از دکوراسیون رستوران لاکچری هست که در سرتاسر دنیا معروف هستن و شما هم می‌تونین برای دکوراسیون رستوران مجلل خودتون از اون ها ایده بگیرین.

معرفی 23 دکوراسیون رستوران لوکس معروف در جهان:

خب بریم سراغ دکوراسیون 23 رستوران لاکچری دنیا….

رستوران مدیسون پارک 11 (امتیاز1)

23 طراحی لاکچری رستوران داخلی (1)

دکوراسیون رستوران لاکچری مدیسون پارک 11، میتونه مشتری‌هارو ببره به زمان‌های گذشته در نیویورک. سقف بلند و چیدمان زیبای میز بار، همه و همه شگفت انگیز هستن.

رستوران میرازور منتون فرانسه (امتیاز4)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (2)

در ریویرا فرانسه دکوراسیون رستوران شیک میرازور، باعث شده که رستوران مثل یک الماس در پهنه ساحل قرار بگیره. دکوراسیون این رستوران بسیار شیک و اما ساده هست.

رستوران خرگوش سفید مسکو (امتیاز23)

 طراحی لاکچری رستوران داخلی (3)

سقف گنبدی و شیشه‌ای این رستوران شیک و مدرن، فضا رو برای مشتری‌ها بسیار جذاب کرده. دکوراسیون رستوران لوکس خرگوش سفید یکی از پرطرفدارترین دکوراسیون‌ها هست.

رستوران اتیکا ملبورن استرالیا (امتیاز32)

دکوراسیون رستوران لاکچری اتیکا، با تعدادِ محدودِ میزها و صندلی هایی که داره به شدت مشتری‌هارو تحت تأثیر خودش قرار داده. فضای تاریک و میزهای سفید یک محیط عاشقانه و درام رو برای شما به وجود میاره که می‌تونین از غذا خوردن در این رستوران جذاب در کنار کسی که دوستش دارین لذت ببرین.

رستوران DOM سائوپائلو (امتیاز16)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (20)

سقف‌های بلند و دکوراسیون مدرنی که در فضای داخلی این رستوران شیک قرار گرفتن، باعث شدن تا غذا خوردن در این فضا به شدت هیجان انگیزتر بشه. همهمه و سر و صدای مشتری‌هایی که همگی در کنار هم می‌نشینن هم می‌تونه تأثیرگذار باشه.

رستوران وندم آلمان (امتیاز47)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (2)

این دکوراسیون رستوران شیک، شامل گلدان های مینیمال روی هر میز هست و از هنر مدرن در فضای داخلی رستوران استفاده شده.

رستوران هستون بلومنتال لندن (امتیاز36)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (3)

توجه به نورپردازی، این طراحی دکوراسیون رستوران لوکس رو به طرز باورنکردنی شگفت انگیز کرده. نور کم و نشیمن‌های راحت، باعث شده که فضا خیلی دوستانه و گرم بشه. این دکوراسیون رستوران لاکچری باعث میشه که غذا خوردن خودتون رو  بیشتر از همیشه طولانی کنین تا بتونین زمان بیش‌تری رو در فضای این رستوران استفاده سپری کنین.

رستوران موگاریتز اسپانیا (امتیاز9)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (4)

دکوراسیون رستوران مجلل موگاریتز با دیوارها، سقف چوبی، رومیزی و پرده‌های سفید طراحی شده است. همچنین نور زردی که فضای رستوران با اون احاطه شده، فضا رو خیلی گرم و صمیمی می‌کنه.

رستوران گرانیوم کپنهانگ (امتیاز19)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (5)

این رستوران در دانمارک و روی سقف یک استادیوم ورزشی ساخته شده. فضای نشستن دوطرفه با صندلی های بلند و مبل های راحتی اتاق نشیمن در این دکوراسیون رستوران شیک، لذت نوشیدن و خوردن در این فضا رو برای شما چند برابر می‌کنه. ظاهر جذاب این رستوران می‌تونه هر کسی رو بارها و بارها به اونجا بکشونه.

رستوران پیازادومو ایتالیا (امتیاز15)

 طراحی لاکچری رستوران داخلی (6)

دکوراسیون رستوران شیک پیازادومو طوری هست که همه در یک فضای مشترک قرار می‌گیرن. این خودش باعث میشه که فضا صمیمی‌تر و خاص‌تر به نظر برسه. همه چیز در این رستوران خاص طوری طراحی شده که به شما این حس رو بده که در خانه خودتون هستین. غذاهای اصیل ایتالیایی این رستوران بی نظیر هست.

رستوران کواینتونیل میکزیکو سیتی (امتیاز22)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (7)

دکوراسیون رستوران لاکچری کواینتونیل مینیمال هست و همین فضای گرم و خاص، لذت غذا خوردن رو برای شما چندین برابر می‌کنه. ترکیب چوب و گیاهان سبز واقعاً محشر هست.

رستوران سپتیم پاریس (امتیاز35)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (8)

این رستوران فرانسوی با فضای روستیکی (مشابه فضای روستا) که ایجاد کرده، حس گرم خانه‌های روستایی رو برای شما تداعی می‌کنه. این دکوراسیون رستوران شیک با پله‌های مارپیچ وسط اون یکی از جذاب‌ترین رستوران‌های شهر پاریس هست.

رستوران ال سرل اسپانیا (امتیاز3)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (9)

دکوراسیون رستوران لاکچری اِل سِلِر یکی از طراحی های بی نظیر رو در بین رستوران های اسپانیا داره. این رستوران خانوادگی در یک شهر قرون وسطایی از کشور اسپانیا واقع شده که در محیطی زیبا غذاهای معاصر رو برای شما سرو می‌کنه. غذا خوردن در فضای باز می‌تونه بهترین تجربه دنیا باشه.

رستوران استیررک وین (امتیاز10)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (10)

این رستوران مدرن اتریشی با معماری عجیبی که داره یکی از معروف‌ترین دکوراسیون رستوران لوکس به حساب میاد. ساخت دیواره‌ها به گونه‌ای که نور رو منعکس می‌کنن، یکی از جلوه‌های ویژه این رستوران هست.

رستوران بلو هیل نیویورک (امتیاز11)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (11)

این رستوران که درواقع یک انبار بازسازی شده هست، بهترین غذاهارو توسط بهترین سرآشپزها سرو می‌کنه. گیاهان عجیب همگی از نکات بارز این طراحی رستوران لوکس هستن.

رستوران آلن دوکاس پاریس (امتیاز13)

 

یکی از عجیب‌ترین دکوراسیون رستوران لوکس رو میشه تو این رستوران دید. ططراحی لاکچری رستوران داخلی (12)راحی عجیب و البته قیمت‌های بالا و در نهایت غذاهای با کیفیت همگی یکجا در این رستوران جمع شدن.

رستوران آندره سنگاپور (امتیاز14)

 طراحی لاکچری رستوران داخلی (13)

تصویر بالا یک فضای کاملاً خلاقانه با سرو غذاهای ویژه در کنار دیوارهای خاص این رستوران رو نشون میده. یکی از بهترین طراحی دکوراسیون رستوران لوکس با نورپردازی عجیب رو میتونین اینجا ببینین.

رستوران کاسمه نیویورک سیتی (امتیاز40)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (14)

این رستوران توسط یک سرآشپز معروف به نام اِنریکه اُلوِرا در سال 2014 میلادی در نیویورک تأسیس شده. فضای شیک این رستوران همراه با دکوراسیون مدرن اون، باعث شده تا خیلی جذاب و پرطرفدار باشه.

رستوران نهم تایلند (امتیاز28)

 طراحی لاکچری رستوران داخلی (15)

این رستوران در هتل متروپولیتین در کشور تایلند قرار داره. غذاهای سنتی تایلندی در این رستوران در فضایی دلچسب و مشرف به استخر سِرو میشه.

رستوران آرزاک اسپانیا (امتیاز30)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (16)

این رستوران که توسط یک پدر و دختر اداره میشه در یک محیط متفاوت، بالای یک تپه در منطقه سن سباستین قرار داره.

رستوران آزورمندی اسپانیا (امتیاز38)

این دکوراسیون رستورران مجلل هم که بالای یک تپه قرار گرفته با یک چشم انداز بی نظیر، خیلی شگفت انگیز هست.

رستوران رلا کوپنهانگن (امتیاز39)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (18)

این غذا خوری آرام و ساکت در کپنهاک توسط دو نفر کارمند تاسیس شده. همچنین این طراحی دکوراسیون رستوران لوکس، فضایی ساده و دلنشین رو ایجاد کرده.

رستوران برنادین نیویورک (امتیاز17)

طراحی لاکچری رستوران داخلی (19)

این رستوران دارای یک دکوراسیون مدرن با مناظر دریایی چشمگیر هست که در سال 2011 در کشور نیویورک بازسازی شد.

جمع بندی و نتیجه گیری

آنچه در اینجا به اون پرداختیم نمونه‌هایی از تاپ‌ترین رستوران‌های دنیا با دکوراسیون رستوران مجلل بودن. امیدواریم که بتونید از اون ها ایده بگیرید.

برای مشاهده منبع اصلیِ مقاله کلیک کنید.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید