دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی

0
317
دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی
دکوراسیون هال و پذیرایی ایرانی

سلام، به دنبال ایده ی خوبی برای دکوراسیون پذیرایی ایرانی می‌گردید؟ پس چطور که با ما همراه بشید تا چند نمونه از آنها را به شما معرفی کنیم. اگر پذیرایی کوچکی دارید می خوایم که شما را راهنمای کنیم تا بتونید بهترین چیدمان را داشته باشید و مهمان‌های خودتان را تحت تاثیر قرار بدید.

دکوراسیون پذیرایی ایرانی و چیدمان آن

دکوراسیون پذیرایی کوچک ایرانی می تونه عناصر مختلفی داشته باشد. یکی از نکات مهم اینکه فضای کافی برای حرکت خودتان و مهمان‌ها داشته باشید. میز را هم جایی قرار بدید که وقتی کسی بلند میشه و میشینه پاش بهش برخورد نکنه. در تصویر دکوراسیون هال و پذیرایی کوچک زیر می‌بیند که میز به اندازه کافی فاصله دارد.

دکوراسیون پذیرایی کوچک 1

انتخاب مبل و فرش کردن برای چیدمان پذیرایی کوچک هم می تونه کار سختی باشه. پذیرایی شما می تونه با یک چیدمان سنگین و رنگین همراه با رنگ‌های تیره و آبی و طلایی، حالت رسمی تری به خودش بگیره.

پذیرایی کوچک 2

یا میتونید از یک مبل کوچک سه نفره با رنگ روشن استفاده کنین و در کنارش یک مبل چرمی راحتی بگذارین. همین تضاد رنگ کافی برای دکوراسیون پذیرایی کوچک ایرانی شما ایجاد می‌کنه. همون طور هم که داخل عکس می‌بینین اینجا از فرشی با رنگ‌های قرمز و قهوه‌ای استفاده شده تا با محیطش هماهنگ‌تر باشه. استفاده از گلیم‌های دست بافت هم می تونه اتاق رو جذاب کنه.

پذیرایی کوچک 3

ترکیب مدل‌های قهوه‌ای و چرمی با وسایل چوبی فضای پذیرایی را کلاسیک و رسمی‌تر می‌کنه. از عکس دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک زیر می تونید ایده‌های هم برای چیدمان و نحوه قرار دادنش بگیرین.

پذیرایی کوچک 4

ترکیب رنگ قرمز برای مبل و فرشی که به آبی بزنه تضاد جذابی ایجاد می‌کنه. به علاوه مبل‌های زیر همگی بدنه ی چوبی دارند. یک سبک چیدمان ایرانی لاکچری.

پذیرایی کوچک 5

در تصویر بالا هم یک نمونه دکوراسیون پذیرایی بزرگ ایرانی رو میبینیم با فضای خالی زیادی در طراحی اون تعریف شده و البته این موضوع به شکوه این پذیرایی اضافه کرده.

مرکز توجه را تعریف کنید

در تصویر زیر از مبل راحتی بلندی استفاده شده که می توان موقع تماشای تلویزیون بیشتر از آن استفاده کرد. یا حتی موقع عکس گرفتن می‌توان از آن بهره برد. با دکوراسیون هال و پذیرایی کوچک به شکل درست فاصله میز به خوبی رعایت شده. شاید شما هم دوست داشته باشید برای پذیرایی خود از کاغذ‌های دیواری استفاده کنید.

پذیرایی کوچک 6

سعی کنید مرکز توجه را در دکوراسیون هال و پذیرایی کوچک تعریف کنید. این مرکز توجه می تواند تلویزیون، شومینه یا منظره ی بیرون از خانه باشد.

مدل های دکوراسیون پذیرایی ایرانی

پذیرایی کوچک 8

پذیرایی کوچک 7

زیبای شومینه به روزهای سرد زمستانی ست و حتی یکی از منابع روشنایی اتاق می تواند بشود. در تابستان هم میشه کنار وسایلی تزئینی قرار داد و هیچی از زیبایش کم نمی‌کنه.

پذیرایی کوچک 9

به دکوراسیون پذیرایی کوچک زیر نگاهی بیندازید. رنگ‌های قوی و رنگارنگی درش استفاده شده و اگر دقت کنید همه مبل‌ها به سمت تلویزیون یا شومینه نیستن. تعریف نقطه تمرکز خوبه ولی لازم نیست همه مبل‌ها به سمتش باشن. این پذیرایی نقطه قوتش از کتابخانه اش هستش. شاید شما هم بخواید همچنین کاربری داشته باشید.

پذیرایی کوچک 10

یا شاید هم دوست دارید دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک طوری باشه که افراد راحت لم بدهند و به صحبت بپردازن.

پذیرایی کوچک 11

شاید استفاده از مبل‌های دایره‌ای شکل همراه با یک میز زیبای دایره ای، برای این نوع اجتماعات ایده خوبی باشه.

پذیرایی کوچک 13

پذیرایی کوچک 12

مدل مبلمان مدرن با رنگ‌های خنتی و یک فرش دست بافت زیبا می تونه دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک زیبا کنه.

پذیرایی کوچک 14

ولی همانقدر هم مدل‌های کلاسیک خارجی و ایرانی می تونن جذاب باشند.

پذیرایی کوچک 15

به این مدل قدیمی نگاه کنید. سبکی کاملا سنتی داره و به جای فرش از سنگ و سرامیک‌های رنگی و طرح دار استفاده کرده.

پذیرایی کوچک 16

امیدواریم از این ایده‌ها بتونید استفاده کنید و دکوراسیون هال و پذیرایی کوچک به بهترین نحو انجام داده باشید. در ادامه هم چند عکس دیگر قرار داده ایم تا ایده‌های متفاوتی را ببینید و از میان آنها انتخاب کنید

پذیرایی کوچک 17

پذیرایی کوچک 18

پذیرایی کوچک 20

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید