30 الگوی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان و بزرگسال

5
2036
30 الگوی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان و بزرگسال
30 الگوی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان و بزرگسال

اتاق خواب مهم‌ترین فضای منزل برای کسب آرامشه و به همین خاطر این فضا باید ویژگی‌هایی مثل دکوراسیونی زیبا و جذاب رو داشته باشه تا آدم بتونه موقع استراحت، آرامش مورد نیازش رو دریافت کنه. اگر دغدغه ایده‌هایی نو برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رو دارید می‌تونید ایده‌های نابی رو تو این مطلب مشاهده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه زیبا

این عکس دکوراسیون اتاق خواب نوجوان رو نشون می‌ده که در دو طبقه طراحی شده و یک میز و صندلی برای انجام تکالیف درون اتاقاون قرار داره. وجود ترکیب رنگ‌های طوسی و صورتی با پارکت رنگ روشن همخوانی بسیاری داره.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رویایی

دکوراسیون اتاقی که می‌بینید متناسب با سلیقه دختران جوان طراحی شده و ترکیب رنگ صورتی، آبی و سفید به زیبایی بیشتر اون اضافه کرده. وجود آینه، تابلو و لوستر و نورپردازی مناسب منجر به زیبایی بیشتر این اتاق شده.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان

دختران جوان نسبت به کودکان حق انتخاب و قدرت تصمیم‌گیری بیشتری دارند، به همین دلیل می‌تونن زمان تغییر دکوراسیون اتاق خواب خود تصمیم‌گیری‌های لازم رو انجام بدن.

دکوراسیون اتاق دخترانه سفید

اتاق خوابی که می‌بینید دارای ترکیب رنگ صورتی و سفیده. وجود پرده، لوستر، صندلی و میز مطالعه در کنار سادگی موجب شیک شدن هر چه بیشتر این اتاق شده.

مدل اتاق دختر 4

همون‌طور که می‌دونید یکی از ترکیب رنگ‌های شیک داخل دکوراسیون، ترکیب رنگ‌های صورتی و طوسیه. دکوراسیون اتاقی که می‌بینید برای افرادی که با فضای کم اتاقشون مشکل دارن بسیار مناسبه.

مدل اتاق دختر 5

نمای نزدیک شده از این اتاق رو در بالا می‌بینید. به کارگیری این دکوراسیون که دارای میز و صندلی مطالعه و کتابخونه هست برای اکثر افرادی که اتاق کوچیکی دارن طراحی و پیاده سازی میشه.

مدل اتاق دختر 6

دختران به دلیل روحیه لطیفی که دارن از رنگ‌های صورتی و سفید خوششون میاد. اتاقی که می‌بینید هماهنگی جذابی با کاغذدیواری، کتابخونه، پرده، فرش، تخت و وسایل دیگه داره و افرادی که علاقه‌مند به وسایل تزئینی هستن استفاده از این ایده براشون عالیه.

مدل اتاق دختر 7

یکی دیگه از ایده‌های جذاب برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان عکس بالاست. تو این عکس یک تابلو زیبا که با فضای اتاق، لوستر و دکوراسیون اون هماهنگی داره تونسته به زیبایی بیشتر اتاق اضافه کنه.

مدل اتاق دختر 8

در بسیاری از خانواده‌ها دو فرزند دختر وجود داره. ایده بالا مناسب برای دختران جوانی هست که یک خواهر همسن و سال و یا بزرگتر/کوچکتر از خودشون دارن.

مدل اتاق دختر 9

به احتمال زیاد خیلی از دختران با کامپیوتر یا لپ تاپ سر و کار دارن به همین دلیل وجود میز و صندلی مناسب برای مطالعه درون اتاق انتخاب بسیار مناسبیه.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال

دختران بزرگسال نسبت به پسران روحیه لطیف‌تری دارن و به همین دلیل به زیبایی فضای اتاق خودشون توجه بیشتری نشون میدن. اولین موردی که باید زمان طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال به اون توجه کرد، رنگ اتاق خواب و هماهنگی اون با وسایل موجود در اتاق هست.

مدل اتاق دختر 10

اتاقی که می‌بینید متناسب با دختران بزرگسال طراحی شده. این اتاق دارای ترکیب رنگ طوسی و صورتی پررنگ بوده و هماهنگی رنگ مبل و صندلی مطالعه موجب زیباتر شدن این اتاق شده.

دکوراسیون اتاق دخترانه با نورپردازی

دکوراسیونی که می‌بینید ترکیب رنگ ساده‌ای داره و وجود تخت پرنسسی با ریسه تخت خواب تونسته به زیبایی طراحی این اتاق ساده بسیار کمک کنه.

مدل اتاق دختر 12

دکوراسیون بالا دارای ترکیب رنگ طوسی و صورتی روشن بوده و وجود کتابخونه، میز مطالعه، میز آرایش، فضای دکوری و کشو، تلویزیون و میز تلویزیون تماما هماهنگی و ترکیب رنگ جذابی با هم دارن.

مدل اتاق دختر 13

یکی دیگه از دکوراسیون‌های ساده برای اتاق خواب دختران بزرگسال رو در بالا می‌بینید. این اتاق بسیار جمع و جوره و استفاده از اون برای کسایی که اتاقی کوچک دارن و به کتابخونه و تزئینات به خصوصی علاقه ندارند مناسبه.

مدل اتاق دختر 14

ایده بالا برای کسایی که اتاقی نسبتاً بزرگ دارن بسیار مفیده.

مدل اتاق دختر 15

وجود تابلو نقاشی تو این دکوراسیون و هماهنگی اون با رنگ دیوار اتاق و روتختی و میز میتونه برای کسایی که علاقه‌مند به سادگی هستند ایده مناسبی باشه.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2019 و 2020

طراحی دکوراسیون اتاق خواب و مناسب بودن اون با جدیدترین و زیباترین ایده‌ها، همیشه دغدغه دختران جوان بوده به طوری که دختران همیشه دوست دارن ایده‌های ناب و خاصی رو به جهت طراحی اتاق خودشون داشته باشن.

مدل اتاق دختر 16

یکی از دکوراسیون‌های زیبا که جزو برترین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2019 و 2020 انتخاب شده عکس بالاست.

مدل اتاق دختر 17

این ایده جذاب برای خانواده‌هایی که دو فرزند دختر دارن مناسبه.

مدل اتاق دختر 18

در کنار دکوراسیون شلوغ قبلی، دکوراسیون اتاق خواب دخترانه که تو این عکس می‌بینید بسیار ساده طراحی شده.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه صورتی 19

دکوراسیونی دیگه که در کنار سادگی، هماهنگی رنگ جذابی بین دیوار، تخت، میز و فرش ایجاد کرده بهره‌گیری از این دکوراسیونه که برای دو دختر نوجوان و یا جوان طراحی شده.

مدل اتاق دختر 20

دکوراسیونی که می‌بینید دارای نورپردازی و ترکیب رنگ جذاب طوسی و صورتی بوده که هماهنگی رنگ کاناپه، پارکت، میز مطالعه، پرده و وسایل دیگه میتونه به جذابیت اون اضافه کنه.

توی این مطلب در سایت پینترست هم میتونید مدل های متنوعی از دکوراسیون اتاق خواب دخترانه رو ببینید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان

دختران نوجوان به دلیل سن حساسی که دارن قطعا علاقه‌مندی‌های بسیاری خواهند داشت بنابراین می‌تونن با توجه به علاقه‌مندی‌های خودشون به وسایل تزئینی، آرایشی، مطالعاتی و غیره دیزاین اتاقشون رو با کمک تنوع طرح‌های جذاب دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان و متناسب با سلیقشون انتخاب کنن.

مدل اتاق دختر 21

تو این دکوراسیون میشه هماهنگی بین رنگ دیوار، تخت و مبل، پرده، کتابخونه و فرش رو مشاهده کرد.

مدل اتاق دختر 22

دکوراسیونی که دیده میشه دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان هست و وجود عروسک‌ها با میز مطالعه کوچک و طراحی کاغذدیواری که به مانند ابر و برفه میتونه ایده‌ای جذاب برای اتاق یک نوجوان باشه.

مدل اتاق دختر 23

یک ایده جذاب برای اتاق‌های کوچک، دو طبقه کردن فضای اتاقه.

مدل اتاق دختر 24

یک دکوراسیون ساده برای اتاق‌های کوچک بهره‌گیری از این ایده هست. رنگ روتختی و روبالشی با کاغذدیواری و میز موجود در اتاق همخوانی داره و به جهت خالی نبودن دیوارهای اتاق، چند قاب عکس روی دیوار قرار گرفته.

دکوراسیون اتاق دخترانه 25

دکوراسیونی که می‌بینید برای اتاق‌های کوچیک مناسبه و قرارگیری تخت گوشه اتاق موجب شده فضای اتاق بزرگ‌تر بشه.

مدل اتاق دختر 26

اگه در کنار توجه به کوچک بودن اتاق دوست دارید از وسایل تزئینی بسیاری استفاده کنید ایده بالا مناسب شماست.

مدل اتاق دختر 27

پیاده سازی یک دکوراسیون جذاب و هماهنگی وسایلی همچون کاغذدیواری با روتختی و صندلی میتونه فضای اتاق رو زیباتر کنه.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جدید

وجود تخت پرنسسی برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان بسیار زیباست و خواهان بسیاری داره.

مدل اتاق دختر 29

رنگ زرد یکی از رنگهای شاد و پر انرژیه که سن و سال نمیشناسه…

دکوراسیون اتاق دخترانه 30

به راحتی هم میشه بقیه وسائل رو باهاش هماهنگ کرد.

مدل های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه هم میتونه برای شما جالب باشه.

همون‌طور که دیدید دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان و جوان دارای تنوع بسیاری هست و زمان استفاده از هر یک از دکوراسیون‌ها باید به هزینه و متریال در نظر گرفته شده بسیار توجه کنید.

5 دیدگاه‌ها

  1. به نظرم باید به کوچک ترین چیز ها هم از خدا تشکر کرد باید خدارو شکر کنیم که آبی برای نوشیدن و غذایی برای خوردن داریم

  2. کاش ما هم پول داشتیم از اینا میخریدیم برا خودمون,منه دختر بچه ارزوی یه همچین اتاقی رو داشتم و دارم.ولی انقدر که گرون کردن پدر و مادر ها واقعا توانایی خرید این وسایل رو برای ما ندارنو بنابراین تا ابد حسرتش به دلمون میمونه.الان تختو کردن قشنگ 3 و نیم ینی یه تخت تور دار این قیمتاس شاید بیشتر,بعد میز تحریرو کردن 2 تومن ینی یه میز تحریر دخترونه ی صورتیه قشنگ در این قیمته و فرش هم که حدودا 2 تومن اینا میتونی یه فرش خوب پیدا کنی…..خب ما الان چجوری اینارو برای خودمون بخریم و اینم در نظر بگیرین که ما مستاجریم و پول آب و برق و گاز و غذا و لباس برای ماها و خودشون و بنزین ماشین اخه اینارو چجوری بخریم.اینارو باید به کی گفت؟کی درد مارو دوا میکنه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید