مدل های جدید برای حفاظ پنجره دو جداره [با عکس]

0
1610
مدل های جدید برای حفاظ پنجره دو جداره
مدل های جدید برای حفاظ پنجره دو جداره

امنیت اولین عاملیه که هنگام خرید یا اجاره یک ملک، چه به عنوان محل امن زندگی و چه به عنوان ساختمانی اداری، بهش توجه می کنیم. خوشبخاته امروزه انواع و اقسام حفاظ های کلاسیک، آکاردئونی، ابرویی، فانتزی و…. علاوه بر زیبایی، آرامش و امنیت ما را هم فراهم می کنن.

پس فقط کافیه ویژگی‌های هر کدام از این مدل‌های متنوع را بدونید تا به راحتی بتونید، حفاظ پنجره دو جداره مناسب ساختمانتان را، انتخاب کنید. امیدواریم این مطلب، راهنمای خوبی در این زمینه براتون باشه.

حفاظ پنجره دو جداره کلاسیک

پنجره دوجداره 3

حفاظ پنجره آهنی ساده، برای محل کار گزینه مناسبیه، چون بیشتر از ظاهر، کاربرده حفاظه که اهمیت داره. البته که کافیه رنگ حفاظ رو با سایر لوازم یا رنگ دیوارها، هماهنگ کنید و از یک طرح ساده، یک دکور ست بسازید.

پنجره دوجداره 1

میله‌های فلزی، یکی از محبوب‌ترین انواع محافظ‌های کلاسیک،  برای انواع پنجره هستن که همچنان هم برای ساختمان‌های اداری،  کارگاه‌ها یا کارخانه ها،  یک گزینه مناسب محسوب میشن.

پنجره دوجداره 2

اگه پنجره دو جداره شما، مثل تصویر بالا رو به منظره‌ای سرسبز است، با نصب حفاظ‌های شلوغ فرفرژه، خودتون را از لذت تماشای زیبایی‌ها محروم نکنید. تنها نصب یک حفاظ ساده و مطمئن کافیست!

پنجره دوجداره 4

اگه پنجره منزل یا محل کار شما، مثل این تصویر کوچکه، بهتره از حفاظ‌های ساده پنجره دو جداره استفاده کنید تا تابش نور به فضای داخلی ساختمان را محدود نکرده باشید.

پنجره دوجداره 5

این حفاظ ها، که به حفاظ آکاردئونی معروفن، با طرح لوزی و پرچ مخفی، هم زیبا هستن، هم ایمنی مورد نظر شما را تأمین می کنن. از این نوع حفاظ ها می‌تونین هم برای پنجره، و هم درب استفاده کنید.

پنجره دوجداره 6

همیشه لازم نیست حفاظ پنجره دوجداره منزل شما مدلی جدید یا فانتزی داشته باشه، ظاهر بیرونی بعضی خانه ها به اندازه کافی زیبایی داره. بنابراین یک حفاظ ساده و مقرون به صرفه، انتخاب بهتری نیست؟

پنجره دوجداره 7

اگه حفاظ پنجره دو جداره را برای فضاهایی مثل بالکن، در نظر دارین، می تونید از حفاظ‌های آهنی استفاده کنید. معمولاً این نوع حفاظ به خاطر مقاومت بالایی که داره، انتخاب ایده آلی برای پنجره‌های بزرگ محسوب میشه.

پنجره دوجداره 8

حفاظ پنجره شکم دار که به نام «فلاور باکس» هم معروفه، برای اضافه کردن یک فضای اضافه به لبه پنجره، طراحی شده و جای مناسبی برای نگهداری گلدان‌های گل و گیاهان سبزه. این نوع حفاظ انتخاب خوبی برای پنجره‌های دو جداره آپارتمان هاست که معمولاً فضایی برای پرورش گیاهان ندارن.

حفاظ پنجره دو جداره فانتزی

پنجره دوجداره 9

حفاظ‌های پنجره مدل دار و فانتزی می تونن علاوه بر ایمن کردن پنجره‌های شما در مقابل ورود غیرقانونی افراد، باعث زیباتر شدن نمای ساختمان هم بشن. مثل طرح بالا که با یک نقش فرفرژه کوچک، از سادگی دراومده.

پنجره دوجداره 10

با اعمال تغییرات کوچکی در حفاظ‌های ساده آهنی، می تونید حفاظ پنجره دو جداره جدیدی طراحی کنید و به نمای ساختمانتون، ظاهری مدرن بدید.

پنجره دوجداره 11

یکی از ویژگی‌های مورد توجه حفاظ‌های مدرن، اینه که مدل حفاظ پنجره دوجداره شما، می‌تونه با طراحی خودتون و متناسب با سبک ساختمان انتخاب و اجرا بشه. حفاظ این پنجره ممکنه به نظر شلوغ و پرکار نیاد، اما کاملاً متفاوت و خاصه!

پنجره دوجداره 12

اگه زمانی می شنیدید که چند شاخه گل فلزی، می تونه علاوه بر حفظ ایمنی پنجره ساختمان شما، بسیار هم مدرن و خاص باشه، شاید باور نمی کردید! اما امروزه طرح هایی مثل تصویر بالا به راحتی قابل تولید هستن. ببینین این گل‌های کوچک، چقدر نمای پنجره را تغییر دادن!

پنجره دوجداره 13

محافظ‌های پنجره مدرن که در عین نوین بودن می تونن به طور خاص برای شخص شما طراحی بشن، هیچی از طرح‌های کلاسیک در تأمین امنیت و اطمینان مورد نظر شما کم ندارن.

پنجره دوجداره 14

اگه پنجره‌های دو جداره ساختمان شما، در طبقات بالایی یک آپارتمان قرار داره، حفاظ‌ها می تونن تمام ارتفاع پنجره را پوشش ندن و براساس طرح‌های مدرن، ساده اما نو، ساخته بشن. با توجه به اینکه حفاظ‌ها، تنوع بالایی در جنس و طرح دارن، با کمی حوصله، حتماً می تونید نمای پنجره‌های منزل یا محل کارتان را به زیبایی تصویر بالا، ایمن سازی کنید؛ این طور نیست؟

پنجره دوجداره 15

محافظ‌های کرکره ای، معمولاً ضد حریق و ضد گلوله هستن و از جنس‌های مختلفی ساخته میشن. اما ببینید چقدر برای این فضای تزئین شده با برگ‌های رونده و زیبا، مناسبه. با داشتن یک حفاظ ایمن، به راحتی می‌تونید به سفر برید و از تعطیلاتتون لذت ببرید!

در پایان توصیه میکنیم برای آشنایی با انواع پنجره دوجداره و قیمت اون ها، مطلب قیمت پنجره دو جداره رو ببینید.

 

سوال‌های متداول:

حفاظ پنجره مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟
خوشبختانه امروزه انواع و اقسام حفاظ های کلاسیک، آکاردئونی، ابرویی، فانتزی و… تولید می‌شود که باید با آگاهی از ویژگی‌ها و مزایای هر کدام از آنها، حفاظ پنجره مناسب برای ساختمانتان را انتخاب کنید

آیا حفاظ آکاردئونی از ایمنی بالایی برخوردار است؟
حفاظ‌های آکاردئونی طرح لوزی و پرچ مخفی دارند که به دلیل زیبا بودن و ایمنی بالا برای پنجره و همچنین درب ساختمان استفاده می‌شوند

برای فضایی مثل بالکن، چه نوع حفاظ پنجره‌ای مناسب است؟
اگه حفاظ پنجره دو جداره را برای فضاهایی مثل بالکن در نظر دارین، می‌تونید از حفاظ‌های آهنی استفاده کنید. معمولاً این نوع حفاظ به خاطر مقاومت بالایی که داره، انتخاب ایده آلی برای پنجره‌های بزرگ محسوب میشه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید