سلام ساختمان چه ضمانت هایی به مشتریانش ارائه میده؟

ما در سلام ساختمان با تجربه چندین سال فعالیت در این حوزه تونستیم چندصد کابینت ساز و نجار حرفه ای در سراسر ایران رو شناسایی کنیم و امروز مفتخریم که بگیم برای اولین بار در ایران، بی نظیرترین طرح‌های تضمینِ سفارش کابینت و کمد رو، اجرا می‌کنیم.

شاید بپرسید چرا داریم این ضمانت‌ها رو اجرا می‌کنیم؟! دلیلش این است که در این مدت تونستیم مجریان و کابینت سازهای برتر ایران رو شناسایی کنیم و خیالمون از بابت خوش قولی و قیمت گذاری منصفانه اون ها کاملا راحت هست!

علاوه بر این، برامون خیلی مهمه که بهترین تجربه در سلام ساختمان برای مشتریان مون رقم بخوره.

پس این طرح‌های ضمانت‌ رو راه اندازی کردیم تا خیال شما از بابت تمام مراحل سفارش‌تون راحت باشه و حتی اگر مواردی باشه که استثنائا قیمت گذاری کابینت ساز منصفانه نبوده و یا بدقولی اتفاق افتاده، خودمون مشکل رو برطرف می‌کنیم و حتی خسارت تمام اشتباهات و تاخیرات رو به شما برمی‌گردونیم.

در ادامه شما رو با 3 ضمانتی که سلام ساختمان به مشتریانش ارائه میده آشنا می‌کنیم.

میدونی سلام ساختمان به مشتریانش ‌چه ضمانت هایی میده؟

 1. در سلام ساختمان، 3 نوع ضمانت نامه‌ی سفارش کابینت و کمد داریم که فوق العاده هستن و اون‌ها رو هیچ جای دیگه‌ای نمی‌تونید پیدا کنید!

  این سه مورد عبارتند از:

  1. ضمانت پیش پرداخت
  2. ضمانت قیمت منصفانه
  3. ضمانت تاخیرات

  اگه میخواین بدونین جزئیات هر یک از این ضمانت ها چیه، ادامه متن رو ازدست ندین.

1. ضمانت پیش پرداختِ سلام ساختمان چیست؟

همونطور که میدونین برای اجرای کابینت و کمد، نیاز هست که ابتدا شما حدود 60 درصد از کل مبلغ کار رو، به عنوان پیش پرداخت (یا همون بیعانه) پرداخت کنید تا متخصص (کابینت ساز) کار رو شروع کنه. اما این وسط چه تضمینی هست که متخصص، بعد از دریافت پیش پرداخت به تعهداتش عمل کنه؟

سلام ساختمان برای رفع این نگرانی راه حل جذاب زیر رو ارائه داده:

روش استفاده از ضمانت پیش پرداخت

زمانی که مشتری زیر نظر سلام ساختمان مبلغی رو به عنوان بیعانه پرداخت می‌کنه، یک ضمانت نامه براش ارسال میشه که شامل اسم مشتری، اسم متخصص و مبلغ قرارداد هست. در این ضمانت نامه، قید شده که متناسب با کل مبلغ قرارداد پروژه، هر پیش پرداختی که از طرف مشتری صورت بگیره، ضمانت آن برعهده‌ی سلام ساختمان هست. یعنی اگه مثلا خدایی نکرده خُسران در امانت اتفاق افتاد، یا طرف کلاه شمارو برداشت و یا پول رو گرفت و رفت، سلام ساختمان تمام خسارت این مبلغ رو برای شما جبران می‌کنه.

نکته مهم: نامه ضمانت پیش پرداخت حتماً باید ضمیمه قردادتون بشه.

2. ضمانت قیمت منصفانه چیست؟

در این طرح، سلام ساختمان قیمت کابینت شما رو ضمانت می‌کنه و نمیذاره که متخصص، پولی بیشتر از مبلغ واقعی کابینت شما و آنچه که عُرف بازار هست از شما بگیره. تنها کاری که برای برخورداری از این ضمانت باید انجام بدین، این هست که به مشاورین ما اعلام کنید که می‌خواین از طرح تضمین قیمت منصفانه بهره‌مند بشین. بعد از اون ما یک کد پیگیری برای شما می‌فرستیم و شما اون رو در قرارداد خودتون با متخصص، ثبت می‌کنید.

روش استفاده از ضمانت قیمت منصفانه

اگه در حین، پایان و یا حداکثر یک هفته پس از تحویل پروژه به این نتیجه رسیدین که مبلغی که با متخصص (کابینت ساز) سلام ساختمان توافق کردین منصفانه نبوده، این طرح فعال میشه (اینو بگم که اگه حین پروژه به این نتیجه برسین که مبلغ منصفانه نبوده، باز هم باید تسویه حساب رو کامل انجام بدین و بعدش برای تضمین قیمت منصفانه از طریق سلام ساختمان اقدام کنین).

مراحلِ فعالسازیِ ضمانت قیمت منصفانه

برای دریافت ضمانت، باید یک نفر متخصص (حتی میتونه خود مشتری این فرد متخصص رو معرفی کنه) که عضو اتحادیه کابینت سازان است و حداقل 10 سال سابقه کار داره، پروژه رو بررسی کرده و فاکتوری همراه با مُهر و امضا ارائه بده.

 بعدش ما در سلام ساختمان در کمتر از یک هفته فاکتور رو بررسی میکنیم و اگه صحت ادعای شما تأیید بشه، در نهایت مابه تفاوت رو بهتون پرداخت میکنیم.

3. ضمانت تأخیرات چیست؟

و اما می‌رسیم به بزرگترین مشکلی که اکثر مشتری‌ها بعد از سفارش کابینت و کمد با اون روبرو هستن و اون هم چیزی نیست جز:

بدقولی کابینت سازها و کمدسازها!

خُب حالا فکر می‌کنین ضمانت‌نامه‌ی سلام ساختمان در این مورد، چه مزایایی رو برای شما به ارمغان آورده؟

مزایای ضمانت نامه تاخیرات

وقتی که شما زیرنظر سلام ساختمان با متخصص قرارداد می‌بندین، سلام ساختمان هم، یک نامه رو ضمیمه قرارداد شما می‌کنه. در این نامه ما متعهد میشیم که به ازای هر روز دیرکردی که از جانب متخصص اتفاق بیفته، روزانه مبلغی رو به عنوان خسارت، مطابق دستورالعملِ زیر به شما پرداخت می‌کنیم:

 • هفته اول به ازای هر روز دیرکرد روزانه 100 هزار تومان
 • هفته دوم به ازای هر روز دیرکرد روزانه 200 هزار تومان
 • هفته سوم به ازای هر روز دیرکرد روزانه 300 هزار تومان

نکات الزامی برای دریافت ضمانت تأخیرات

 1. در قرارداد باید زمان شروع و اتمام پروژه رو دقیقاً ذکر کنین.
 2. برای دریافت جریمه تاخیرات، باید متخصص در ایجاد تأخیرات مقصر باشه، یعنی مشتری به تعهدات خودش مثلٍ پرداخت پیش پرداخت و تحویل محل پروژه، به موقع عمل کرده باشه.
 3. هرگونه تاخیری که مشتری مسئول آن باشد بعنوان تاخیر مجاز در نظر گرفته شده و شامل پرداخت جریمه نمیشه.
 4. برای دریافت ضمانت باید حداکثر 2 روز پس از تأخیرِ متخصص به ما در سلام ساختمان اطلاع بدین و نذارین چندین روز بگذره.
 5. حتما در نسخه‌ی قرارداد هم، بندی برای جریمه تأخیرات درنظر بگیرین (در این زمینه اگه مایل باشین، پیشتیبان تون در سلام ساختمان میتونه راهنمایی تون کنه).
 

سلام ساختمان، بزرگترین شبکه جستجو و انتخاب کابینت ساز مطمئن

در چه مورد می‌تونیم بهتون کمک کنیم؟

در کدام شهر سکونت دارید؟

شماره همراه خود را وارد کنید.

این شماره صرفا جهت ارائه خدمات استفاده خواهد شد.

وارد کردن شماره تلفن به معنی پذیرش شرایط و قوانین میباشد
 • شروع درخواست
 • انتخاب شهر
 • شماره همراه

کاربر گرامی، متاسفانه سلام ساختمان در حال حاضر در شهر شما سرویس دهی نداره. شماره تماس شما در سیستم ثبت شد و به محض تکمیل شبکه متخصصین سلام ساختمان در شهر شما، از طریق پیامک به شما اطلاع میدیم. با تشکر فراوان از اعتماد شما 🙂

پشتیبانی سلام ساختمان

با کلیک روی دکمه زیر میتونید سوالتون رو از پشتیبان سلام ساختمان در واتساپ بپرسید

ارتباط با پشتیبانی