10 مدل شگفت انگیز از بازسازی اتاق خواب

0
107
10 مدل شگفت انگیز از بازسازی اتاق خواب
10 مدل شگفت انگیز از بازسازی اتاق خواب

اتاق‌خواب یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک خونه است که در طراحی داخلی هم به دکوراسیون این بخش از خونه اهمیت زیادی میدن. وسایل یک اتاق خواب و رنگ‌هایی که برای دیوارها و باقی لوازم مثل روتختی استفاده میشه باید از سادگی و جذابیت کافی برخوردار باشن تا شخص برای جبران آرامش ازدست‌رفته یک روز شلوغ از انرژی اتاق بهترین استفاده رو بکنه. از طرفی بازسازی اتاق خواب بخاطر هزینه نسبتاً کم و در عین حال تغییرات زیادی که میتونه ایجاد کنه بسیار مورد توجه است. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم، عکس هایی از بازسازی اتاق خواب رو با هم بررسی کنیم تا اگه قصد بازسازی خانه دارین ازشون ایده برداری کنید.

عکس بازسازی اتاق خواب

اگر قصد بازسازی یا تغییر دکوراسیون اتاق‌خواب خودتون رو دارید،  در این مقاله تصاویری رو برای شما در نظر گرفتیم که ایده‌های جذاب و کاربردی رو باهاتون به اشتراک میگذاره تا با الهام گرفتن از آن‌ها بتونید اتاق‌خواب خودتون رو به مکانی پر از آرامش و زیبا تبدیل کنید.

بازسازی اتاق خواب 1

این اتاق فقط از کمی خلاقیت استفاده کرده و یک اتاق شلوغ رو به اتاقی ساده و جذاب تبدیل کرده. هوشمندی طراح این اتاق استفاده از رنگ سفید برای کمد دیواری بوده که اتاق رو از شلوغی دربیاره. در واقع این اتاق برای بازسازی فقط رنگ‌ها رو تغییر داده و طراح میدونسته که با رنگ سفید میتونه این اتاق را به بهترین شکل بازسازی کنه.

بازسازی اتاق خواب 2

کف‌پوش یکی از مواردی که نمای خونه رو خیلی تغییر می‌ده. این اتاق با کف‌پوش و انتخاب رنگ‌های مناسب یک فضای خالی و نامطلوب رو به یک اتاق زیبا تبدیل کرده. پرده هم مثل کف‌پوش نمای یک اتاق را قشنگ می‌کنه و باید مدل و رنگ پرده رو بر اساس اتاق و وسایل داخل اون انتخاب کرد؛ پرده این اتاق در عین سادگی با رنگ و لوازم اتاق کاملاً هماهنگ شده.

استفاده از رنگ‌های مناسب

بازسازی اتاق خواب 3

استفاده از طرح بر روی دیوار به جای رنگ سورمه‌ای اتاق رو هم شیک کرده و هم از سادگی درآورده. انتخاب کف‌پوش و رگ طوسی برای تخت و فرش جذابیت این اتاق رو دوچندان کرده و آرامشی که قبل از بازسازی ساختمان در اتاق دیده نمیشد با این رنگ‌ها و دکوراسیون نمایان شده.

بازسازی اتاق خواب 4

این اتاق در ابتدا به نظر تاریک یا بی‌روح نمیاد، اما بعد از بازسازی شکل جدیدی به خودش گرفته. یک اتاق ساده و شاید کمی نامرتب بعد از بازسازی به اتاقی رؤیایی و جذاب تبدیل شده؛ دیوار طرح دار پشت تخت اتاق رو از سادگی درآورده، بعضی از دیوارها وقتی طرح دار میشن نمای اتاق رو به کلی عوض می‌کنن.

رنگ سفید یکی از بهترین و مناسب‌ترین رنگ‌ها برای اتاق‌ها مخصوصا اتاق‌خواب هست. چون این رنگ آرامش بخشه. استفاده از گلدون‌ها روی دیوار بالای تخت، ذوق طراح رو نشون می‌ده که خواسته آرامش اتاق را چند برابر بکنه.

بازسازی اتاق خواب 5

دیوارهای کرم‌رنگ این اتاق رو به مکانی بی حال و کهنه تبدیل کرده و ملحفه‌های سفید بدون رنگی اضافه بیشتر شبیه به تخت‌های بیمارستان شده. واقعا از این عکس میشه این رو فهمید بعضی از اتاق‌ها چقدر به بازسازی و سلیقه یک طراح احتیاج دارن.

مطلب ترفندهای بازسازی ساختمان رو حتما ببینید. ایده های خوبی بهتون میده که میتونید با هزینه کم نتیجه فوق العاده داشته باشید.

رنگ سفیدی که بعد از بازسازی برای دیوارهای این اتاق می‌بینیم اون رو از بی حالی بیرون آورده و طراح سعی کرده با طرح دار کردن دیوار پشت تخت اتاق رو خاص‌تر بکنه. ملحفه‌ها هنوزم سفید هستن اما با این تفاوت که با استفاده از کوسن‌های رنگی و جذاب دیگه این تخت شبیه تخت‌های بیمارستانی نیست.

بازسازی اتاق خواب 6

در این عکس بخشی از یک ماشینِ کاروان رو می‌بینیم که به اصطلاح اتاق‌خواب این وسیله هست. رنگ دیواره‌های داخلی و طرح روتختی برای این فضا اصلا مناسب نیست مخصوصا که داخل یک کاروان به اندازه کافی کوچیک هست و نباید از رنگی استفاده بشه که نمای داخلی رو محدودتر بکنه. علاوه بر این طرح های شلوغ هم برای محیط های کوچک اصلا مناسب نیست. اما بعد از بازسازی، رنگ سفید برای دیواره‌ها بهترین انتخاب بوده که در کنار رنگ طوسی روتختی هماهنگی خوبی ایجاد شده.

بازسازی اتاق خواب 7

هر مکانی میتونه با طراحی خوب و دقیق تغییر کاربری بده و با الهام از سلیقه‌های متفاوت شکلی خاص به خودش بگیره. این اتاق هم بعد از بازسازی به اتاقی متفاوت تبدیل شده و از رنگ‌های مناسبی برای طراحی اون استفاده شده.

بازسازی اتاق خواب 8

قبل و بعد از بازسازی این اتاق‌خواب کاملا با هم متفاوته و مشخص هست که صاحب اتاق خواسته تغییر دکوراسیونی اساسی داشته باشه. رنگ مشکی شاید چندان گزینه مناسبی برای اتاق‌خواب نباشه اما طراحی این اتاق کاملا این نظر رو تغییر داده؛ شاید بعد از گذشت مدت زمانی موندن در این اتاق خسته‌کننده بشه اما طراحی جوری انجام شده که در نگاه اول به چشم بیننده جذاب و شیک دیده میشه.

ضمنا توی مطلب نمونه های بازسازی خانه، موارد بیشتری از تصاویر قبل و بعد از بازسازی داریم که میتونید اونا رو هم ببینید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید